| Wesson a întrebat:

De ce nu se face o categorie pentru psihologie?

Sunt multi ce au nevoie de ajutorul din punct de vedere psihic ( sunt deprimati, traumatizati, etc. ) si au mare nevoie de ajutor.

Vreau sa stiu de la cei ce au infiintat site-ul o parere.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Iti multumim pentru sugestie, dar intrebarile care s-ar incadra la consiliere psihologica pot fi postate in categorii precum "Familie&Relatii", "Conversatii", "Dragoste&sex", "Sanatate", conform specificului lor.

Alexandra - TPU

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna! Poti sa iti spui parerea pe http://www.tpu.ro/contact! Sper ca te-am ajutat!