| Roxana_Ioana_1999 a întrebat:

Deci, am si eu o intrebare oe TPU mi-a aparut o chestie cu un aparat foto, am raspuns la toate intrebarile si nu mi s-a spus daca am castigat sau nu. De ce? Ce s-a intamplat?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Premiul este un singur aparat foto si va fi castigat de catre un singur utilizator TPU si acesta o sa fie anuntat. Gandeste-te ca au raspuns mii sau chiar mai multi utilizatori la acele intrebari din Oracolul TPU si vor intra in concursul Maratonul TPU.
Castigatorul va fi desemnat, prin tragere la sorti, in data de 8 mai.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
nu ai decat sa astepti marea extragere.
http://www.tpu.ro/blog/?p=4149
O zi frumoasa sa ai:)

| Fatamuntilor a răspuns:

Este un singur premiu.Dar sunt mai multi utilizatori care,, lupta '' pentru el.Vei afla cine a castigat dupa 8 mai.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Se va trage la sorţi pe 8 Mai.
Poate vei câştiga.
Numai Bine.

| Iubibilăă a răspuns:

Daca ai raspuns la 30 de intrebari esti inscris automat la marea extragere.
Se foloseste un program care spune la intamplare un numar. Concurentul cu acel numar castiga un aparat pentru facut poze. Castigatorul este anuntat dupa cateva saptamani pe blog.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Acel aparat va fi castigat decat de un utilizator si el va primi raspunsul, va mai dura putin pana va fi ales

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se anunta dupa tragerea la sorti.Nu se scrie fiecarui utilizator in parte.Sunt mii care au raspuns la toate intrebarile.

| 666Belial666 a răspuns:

Este un singur aparat.Vei afla cine l-a castigat pe data de 8 mai daca nu ma insel.