| Foxie2 a întrebat:

Eu nu pot posta la categoria religie sau cauze nobile. de ce?

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Acum este functionala aceasta categorie.Probabil inca mai aveau de pus la punct unele detalii, dar acum functioneaza.Te asteptam cu drag.

| Ceriik a răspuns:

Din cauza ca la acele categorii posteaza doar adminii. Ce ar fi daca toata lumea ar spune gen: Ajutati-o pe Maria din Bucuresti care sufera de cancer, donati 5 euro la nr de telefon:... si isi pun acolo nr lor de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evanghelistu - Saruman, cu chitara... rolling on the floor
Am vazut-o si p-asta!

Categoria Religie e proaspata...e posibil sa mai aiba probleme. Se va rezolva, sunt sigur.
Dar Cauze nobile...se stie ca doar adminii posteaza aici.