| Biiskrem a întrebat:

Există o limită de caractere la o întrebare, un răspuns sau un mesaj?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am vazut intrebari foarte lungi, chiar uriase. Cred ca nu.

| LTAA a răspuns:

Nu.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu, din fericire, nu. Limita o pui tu, adica daca ti se pare prea lung nu mai citesti laughing rolling on the floor De exemplu, intrebarea ta era scurta, deci am citit-o laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mai lipsea, sa-mi puna bariere la elucubratii si sa-mi apara in mesagerie "STOP incercarea de a imbarliga acest user a depasit numarul permis de caractere.Continuati printr-un alt mesaj.Va multumim!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil ca limita sa fie pe la 65.535 caractere. E ceva mai comun. Dar in medie intrebarile de pe TPU n-au mai mult de 10 randuri, pana in 1000 de caractere.
Nu stiu cine ar sta sa scrie atat de mult, mai degraba face copy-paste.
In mod normal dai copy-paste cu link-ul unui site, nu te apuci sa copiezi continutul de pe el.

| Wukii a răspuns:

Nu, nu cred.