| michelia a întrebat:

Exista vreo limita privind numarul de mesaje private care pot fi pastrate pe site?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu cred. Eu am în jur de 3 mii şi încă nimeni nu m-a tras de mânecă.

| michelia explică (pentru NOname):

Wow! Eu am 250 si ma gindeam sa nu-mi dispara.
Merci. : )

| NOname a răspuns (pentru michelia):

Ce simpatică eşti. : ))
Nu, poţi să stai liniştită, mai avem mult până buşim serverul cu mesajele noastre private. : ))

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din câte știu eu, nu!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Mesajele private sunt sterse doar atunci cand userul implicat in conversatie este sters sau facut anonim.

Alexandra - TPU

| NOname a răspuns (pentru TPU.ro):

Bine ar fi de ar fi aşa...
Mie mi-au rămas doar mesajele din ultimul an, celelalte s-au şters toate, automat.

Cred că aşa este setat roboţelul, să radă tot ce e mai vechi de un an...la capitolul mesagerie privată. Poate îl resetaţi? (vă rog)

| NOname a răspuns (pentru TPU.ro):

Şi ar fi grozav dacă aţi putea să ne returnaţi mesajele ce ne-a şters (dacă ele există totuşi salvate undeva).

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
O intrebare bună dar nu cred pentru că si eu am multe!

| michelia explică:

Oricum, am aflat ca dupa un an ele incep sa se stearga din mesagerie treptat. Daca ai unele la care tii, salveaza-le undeva pina nu expira.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, nu. Și eu ar fi trebuit să am mii de mesaje și în fiecare zi se șterge câte unul. Se pare că dispar automat după o perioadă anume de timp. Am doar vreo 425, ar fi trebuit să fie mult mai multe. Chiar îmi pare rău, vreau să am și eu o nostalgie și să revăd cine am fost în trecut.

| michelia explică (pentru anonim_4396):

E ciudat in cazul asta. Nu vad de ce ar fi o diferenta la tine fata de NOname, doar e acelasi sistem/principiu.
Cred ca o sa-mi salvez undeva citeva la care tin, asa, din precautie.
Merci, Jelli! : )

| anonim_4396 a răspuns (pentru michelia):

Da, probabil ea primește și trimite mai des decât mine. Într-adevăr, mai bine să le salvezi.
Cu plăcere big grin.

| NOname a răspuns (pentru michelia):

Ştii, Michelia, cred că Jelli are dreptate, căci observ că "primul" mesaj îl am din 15 Martie 2012, dar sunt pe site din 15 Aprilie 2010 şi sunt sigură că înaintea acelui mesaj au mai fost cel puţin câteva mii.

Na, acum mă oftic şi eu că roboţelul nu păstrează totul, ci doar ultimul an, şi-mi distruge albumul cu amintiri (şi nu doar cu mesaje procedează aşa; şterge multe de capul lui). La fier vechi cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| TempusVernum a răspuns:

Rezista probabil oricate doar un an de zile.

| white93 a răspuns:

Nu