| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreun user TPU care va lipseste?

Răspuns Câştigător
| sweetnov a răspuns:

PoneiulTroian si Jelli.
Postarile lor nu le-am mai gasit in alti useri. Si ma refer la postari bune din puncte de vedere destul de variate.

Ar mai fi Dumnezău, chiar daca mi se parea cam retardat prin ultima vreme, plus ca am auzit ca a avut si niste probleme personale mai delicate, dar oricum imi lipseste si in felul lui mai neconventional era totusi un tip interesant pe TPU. big grin

In rest pot sa zic ca imi lipsesc niste versiuni mai vechi ale userilor cu vechime care inca au mai ramas pe site. Multi dintre ei s-au schimbat. Plus ca tot cea mai mare parte din ei si-a rarit activitatea, ca si mine de altfel. Nu mai e nimic frumos pe TPU.

Chiar ma gandesc acum cine o mai iesi si Userul Anului.
Majoritatea userilor mai importanti nu prea mai sta pe TPU, mai ales in acest an. Iar la anul va fi si mai rau.

Am observat ca pe masura ce trece timpul TPU nu mai atrage deloc useri NOI de calitate.
Cu parere de rau trebuie sa spun ca userii care au in prezent cele mai multe postari tot continua sa traga site-ul in jos mai rau. Calitatea nu mai e prezenta decat la cativa useri mai vechi care au ramas...si pana si la ei insesizabil pe langa oceanul de mediocritate pur si simplu covarsitoare ce domina pe site.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

xochipilli sad

| Pricked a răspuns:

Xochipilli si panda.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, un user care imi lipseste mult este Razvan...
http://www.tpu.ro/utilizator/bvkk

Raspunsurile lui erau geniale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul meu ar fi fost Danysan dar acesta a revenit din nou pe site acum cateva zile big grin

Dar intr-adevar i-am simtit putin lipsa raspunsurilor sale happy

O zi placuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multi... sad