| Deutza4747 a întrebat:

Fundita! Am vazut la multi utilizatori ca au poze dar eu nu stiu cum sa-mi pun... Cel mai rapid raspuns(bineinteles si corect) primeste

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna,

Dai la "Editare profil" iar apoi jos in partea dreapta unde iti apare "Selecteaza imagine profil" dai browse si incarci o poza de pe calculatorul tau apoi o salvezi.

Poza nu iti va fi imediat adaugata la profil ci dupa cateva ore maxim o zi o pot vedea si ceilalti.

Succes si numai bine!

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! in cadranul din stanga,dai la editare profil. dupa dai click pe alegeti fisierul, desktop apoi pe patratul acela albastru de sus apoi pe thumbnalis, iti alegi poza dai pe open si dupa pe salveaza profilul.sa stii ca dureaza ceva pana se actualizeaza datele. vreo 2-3 ore.Bafta!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Editare profil\selectare imagine profil\rasfoire (incarci o imagine din pc)\salveaza profilul.

| ilov3y0u a răspuns:

Intri in cont dai la editare profil[stanga sus] dai la choose file iti alegi imaginea pe care o vrei apoi dai salvare profil si gata. fundita?big grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai editare profil, dai selecteaza imagine de profil, o alegi imaginea si dai salveaza profil, imaginea se va publica nu vr 2 saptamani. funda?

| DrummerDreams a răspuns:

Apasa pe Editare Profil si mai jos arata choose a file.dai acolo si iti cauti o poza din calculatorul tau.s-ar putea ca prima data sa nu iti apara poza dar peste catva timp o sa iti aparawinking funda?big grin

| sergiu2222 a răspuns:

Din meniul din stanga alegi editare profil -> Apoi dai acolo pe un butonas pe care scrie alegeti fisierul -> Selectezi imaginea -> dai Salveaza profilul -> Imaginea s-a schimbat... O zi excelenta! happy

| Deutza4747 explică:

Multumesc mult ca ma-ti ajutathappy:*happy

| Flokfighter a răspuns:

Pai intri la Editare profil si bagi la Selectare imagine profil(acolo jos) si iti alegi o poza.

| miky_1392 a răspuns:

Pai dai la editare profil si gasesti acolo...

| miky_1392 a răspuns:

Si ddupaia dai salvare love struck

| Bella89363424352 a răspuns:

Da acolo in dreapta la editARE profil apoi ultimul lucru ce scrie este alege fisierul dai acolosi iti alegi o photo care vrei u