| anonim_4396 a întrebat:

Gradul de expert TPU poate fi revocat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, titlul (nu gradul, pe TPU nu exista grade) poate fi retras (nu revocat), pentru incalcari foarte grave ale regulilor, stiu ca a existat un asemenea caz anul trecut. Numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, nu ştiu exact ce vrei să spui.
Dacă te referi la faptul că poate fi refuzat, se poate. Flav ar fi trebuit să fie expert, dar el a zis că a făcut cerere să i se retragă titlul.
Şi retras se poate. Ştiu că Arthur se luase la o ceartă religioasă în vara anului trecut unde a fost şi suspendat, deşi era expert până atunci şi implicit i s-a retras şi chenarul.