| Vlach a întrebat:

Heeeey! salut TPU! am o intrebare, mai sunt sanse ca cineva sa ma intreaca daca fac 120 de intrebari si cel din urma mea are 79 intrebari?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu după ce alergi, că tot nu am înțeles?
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai vor fi sanse sa te depaseasca daca tu iei pauza... daca raspunsurile tale vor fi date la voia intamplarii pot fi sterse...deci sanse ar fi.
Asa ca, ar fi bine sa dai raspunsuri de calitate si nu in cantitatewinking
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Da.Daca multe din raspunsurile date de tine sunt irelevante sau incalca regulamentul TPU iar la celalalt sunt toate bune.Raspunsurile sunt analizate manual si sterse cele necorespunzatoare de catre adm la fiecare sfarsit al zilei.

| ShadoWCrist a răspuns:

Nuu... laughing

| Vlach explică (pentru ShadoWCrist):

Ma p[acalesti ca sa castigi tu, nu? tongue

| ShadoWCrist a răspuns (pentru Vlach):

Probabil laughing

| Vlach explică (pentru ShadoWCrist):

Nu ma las pacalit

| LTAA a răspuns (pentru Vlach):

N-ai decat. O sa prinda puteri magice si o sa te prinda.