| coco1molly a întrebat:

Hei, cum imi pot da seama cand o sa trec la nivelul urmator si nu voi mai fi "junior"?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Dupe ce acumulezi 10 zile vechime pe site si ai 100 raspunsuri date bune si de calitate.
Apoi adminii vor avea grija sa treci la nivelul seniorilorwinking
Vei vedea la profilul tau "User Senior"
Un an nou fericit alaturi de cei dragihappy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ţi se va afişa pe profil "Utilizator Senior" în loc de "Utilizator Junior" şi îţi va dispărea acea dungă de sub nickname.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La profilul tău ( http://www.tpu.ro/utilizator/aantfa ) va scrie "Utilizator Senior" şi va dispărea "bara de stare" portocalie ( cu nr de răspunsuri pe care trebuie să le mai dai ).

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

Toate cele bune.

| Vanqu1sh a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri valide si minim 10 zile de la activarea contului.

| CookieStar a răspuns:

Poți vedea accesându-ți profilul.

| coco1molly explică:

Multumesc tuturol pentru raspunsuri ∩__∩