| Ucaa a întrebat:

Hei :] Cum stiu ca raspunsul meu de la o intrebare este votat fiind inteligent/amuzant/etc.? M-am uitat la punctaj si am vazut ca am unele raspunsuri votate... Cum stiu care sunt? happy Multumesc anticipat happy (funda) :*

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te uiti la fiecare postare a ta apasand butonul de jos "evalueaza". Acolo vezi ce fel de voturi ai primit, dar nu o sa afli de la cine.

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De fapt, daca intri la profilul cuiva poti vedea ce voturi a dat respectivul user.

| Lightning1997 a răspuns:

Nu ai cum, decat sa iti urmaresti fiecare raspuns la intrebarile respective, in parte.

| Ucaa explică:

Multumesc pentru raspunsuri happy