| anonima97 a întrebat:

Hei de ce nu sunteti seriosi pe TPU. ma uit la intrebari si debea primesc raspuns la ele, haideti sa fim seriosi si sa ne ajutam reciproc, raspundeti la orice intrebare pe care o stiti chiar daca are funda ca si voi o sa aveti nevoie de autor si plus ca toate punctele si fundele nu stiu daca ajuta la ceva. sunteti de acord?!

14 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

E adevărat că ar trebui să fim mai serioşi şi să ne dăm mai mult silinţa. În legătura cu funda...în cazul în care s-a dat deja se presupune că cel care a pus întrebarea nu mai are nevoie de ajutor, nu? E greşit şi faptul că mulţi selectează răspunsul câştigător mult prea repede. Dacă ar fi după mine nu i-aş lăsa să-l aleagă în primele 24 de ore după ce a pus întrebarea.
Hai să profităm de zilele asta în care nu se pot da fundiţe! laughing

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Pentru ca sunt numai intrebari idioate puse de mucosi de 12-13 ani. incerc sa gasesc si eu o intrebare normala la care sa dau un rasp cateva ore. Asa ca ma las pagubasa si asa interbari asa raspunsuri dau si eu!

| aladinbeci a răspuns:

Sunt perfect de acord cu tine. Daca ar fi sa-ti dau un raspuns mai pe larg, as scrie si eu in esenta cam ceea ce au raspuns Dany si Alinu stiua14. Pana la urma, poate ca intrebarea cheie a pus-o singuraticavreacategoriaintrebaripentruadimn:cati utilizatori ar mai ramane daca nu s-ar mai acorda funda? To be or not to be?

| aladinbeci a răspuns:

Scuze, am vrut sa scriu Alinu stiua14 (cum e numele de user) dar a aparut altfel.Nu e vina mea.

| anonima97 explică:

Multumesc de sustinere. chiar daca unii (cum spuneam)nu au fost seriosi.mersi

| anonima97 explică:

Nu incerc sa ies in evidenta, ca daca vroiam asta, o faceam de mult. vreau sa vad cate persoane calumea sum pe TPU, si am gasit (uitate mai sus) dar tu nu te afli printre ele se pare (pentru -EuSunt13)

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Sunt chiar foarte fe acord[chiar daca nu suna bine laughing]
Adica, sesrios, la ce te ajuta fundele?
Cei care cersesc funda mi se par niste cersetori...E un site pe care ajutam oamenii...
Sincer chiar as fi curioasa cati utilizatori ar ramane daca nu s'ar mai da funde.
Si mi'se face sila de mine cand ma gandesc ca acum 5 luni cerseam si eu funda x(

| Kataklysm a răspuns:

Sa stii ca ai mare dreptate.
Si eu sunt de acord.
TPU nu e facut numai pentru puncte si fundite.E un site facut pentru oameni care au ceva de intrebat si le e jena sa intrebe pe cineva, sau pur si simplu ei sa ajute.
Deci da sunt de acord.

| Lovelykat a răspuns:

Este foate adevarat! Ui se cred asa de tari incat isi bat joc.Dar intr-adevar sunt si intrebari penibile.Si ai foarte mare dreptate, cred ca majoritatea de pe TPU isi fac cont pentru fundite si puncte si chiar nu ajuta la nimic(vb ta.). Acesta este un loc unde ne ajutam reciproc. Punem intrebari pe care nu putem sa le punem altcuiva(a sps cineva' mai jos si are dreptate).Ar trebui sa ne ajutam reciproc.Eu sincer as ramane mereu pe site ca sa ajut. Sper ca te-am lamurit.pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yeeep tongue dar acum mai scrie o data in chineza sa fim siguri ca a inteles toata lumea

| DragosFku a răspuns:

Sincer sa fiu nici macar nu stiu pentru ce ii funda aia si eu incerc sa raspund la toata lumea (daca stiu) big grin

| stephanny a răspuns:

Asa este nici eu nu am primit raspuns inca.

| Alinusha14 a răspuns:

Ai dreptate e o prostie sa isi bata cineva joc de intrebarea ta, pentru ca sunt unii care chiar au nevoie de acel raspuns iar altii isi bat joc insa intr-adevar sunt si altii care pun intrebari numa cat sa scrie si ei ceva si atunci mi se pare o prostie si o tampenie din partea lor

| EuSunt13 a răspuns:

Acum ce incerci sa faci?
sa iesi in evidenta?