| nmipbjtaboss123 a întrebat:

Hei! voi stiti cum sta treaba cu ralucatpuro sau ceva de genul! cine este acum adminul site-ului?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU avem ( de vreo 3 ani ) nici o Admină pe nume Raluca happy

Acum sunt Admine Cristina şi Alexandra!

Toate cele bune.

| Audirs62008 a răspuns (pentru bursuc001):

Bursuc! Cristina sau Alexandra imi pot sterge o intrebare de pe TPU?

| bursuc001 a răspuns (pentru Audirs62008):

Dacă există un motiv întemeiat, DA, Cristina poate să-ţi şteargă întrebarea :)
Trimiţi un mesaj la "Contact" şi îi indici Adminei linkul cu întrebarea respectivă, explici motivul pentru care doreşti ştergerea postării şi o rogi să şteargă acea întrebare...
http://www.tpu.ro/contact

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
De Ralucuta ta nu am auzit, cel putin de cand sunt pe site.
Alexandra si Cristina sunt cele doua stimabile admine.
Daca ai o problema, detaileaza despre care Raluca este vorba.
Iar daca vrei sa fii mult m ai lamurita, scrie frumos aici
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

caramela
| caramela a răspuns:

Cred ca vorbesti de Raluca Diaconu fosta admina.
Dr tu ai cont nou, de unde si pana unde ai auzit de ea?
Intreb si eu ca omu.

| nmipbjtaboss123 explică (pentru caramela):

Eu mi-am facut cont in 2015! si cand am cautat ceva cineva mi-a spus sa dau de raluca!

| caramela a răspuns (pentru nmipbjtaboss123):

Raluca a fost prin 2010 acun este Cristina...
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Care Raluca, bre?
Ai fost in concediu pe Luna?
Admine sunt acum Cristina si Alexandra!

| nmipbjtaboss123 explică (pentru Fatamuntilor):

Hai jet de aici! tu ai fost in concediu ma needucatule! eu sunt nou pe site! nu fii obraznic ca iti dau report!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru nmipbjtaboss123):

Ti-am raspuns frumos! De unde stii tu de Raluca daca esti nou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A plecat Raluca, evident, primind un job mai bun.Hai ca nu-s ironic la adresa Cristinei, da suna bine, te-ai prins? big grin
N-am mai auzit nimic de Tenita.Mai intra pe aici, ne mai punea sa facem postari in caz ca ne indragosteam pe aici si iesea naspa in real life.Dar nu stiu de ce, ca doar nu era tripat pe rating.
In fine, am zis prea putine, pa!