| anonsiam a întrebat:

Hello! Vreau sa va intreb daca in aceste zile puteti cauta intrebari sau raspunsuri, mie imi spune : "Din pacate, nu poti efectua o cautare acum. Intampinam cateva probleme tehnice si lucram la remedierea lor" Daca voi puteti imi spuneti please cum sa caut si eu intrebari sau raspunsuri? thanks! dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Flory! Functia de cautare a fost oprita in urma problemelor tehnice intampinate. Colegii mei programatori o vor remedia in cursul zilei de astazi. Ne pare rau pentru neplacerile cauzate, dar poti cauta si cu ajutorul Google. Tot ce trebuie sa faci este introduci expresia dorita de tine, urmata de site:tpu.ro si iti vor fi aratate doar rezultatele de pe site-ul nostru.

Alexandra - TPU

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Această problemă o întâmpinăm toți.
Până una-alta, poți să cauți cu ajutorul Google.

| CautNume a răspuns:

Nimanui nu-i merge functia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine apare acelasi mesaj. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste cuvinte cheie urmate de ' tpu.ro' si da un search pe Google.