| Nina_Spinu_1997 a întrebat:

Help! Am cont paypal. Un an în urmă aveam card visa si am putut transfera bani din contul Paypal pe card, acum cardul a expirat si am făcut altul. Am trimis codul de 4 cifre mi-au activat cardul, dar nu pot transfera bani din contul Paypal pe card. Îmi apare ceva gen Ne pare rău, reveniți în cateva minute, după ce revin iar îmi apare asta. Știe cineva care ar putea fi cauza?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Transferul bancar international din paypal in contul bancar, se poate sa dureze pana la 5 zile lucratoare.
Fii atenta la mesajul din paypal, ca ceva nu functioneaza cum trebuie in contul tau.
Poate nu a fost inca verificat complet, sau poate banii din paypal nu sunt inca eliberati de cel/cea care ti i-a trimis.

Eu am preferat sa pun contul bancar fiindca ala nu se expira precum cardurile si nu am mai avut probleme cu verificarile, rasverificarile lor, acum cerand pinuri, 2 adrese de email, cea normala si cea de recuperare samd.