| FlorinCiokan a întrebat:

Hey, am descărcat aplicația TPU pe telefon (Iphone 5s ) deoarece pe telefon așa direct in browser dar din păcate si in aplicație contul meu nu rămâne memorat cu toate ca bifez tine-ma logat 7 zile.
Ce sa fac sa ramân logat?, Așa pățeam si pe Android, Funda!

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna, Florin! Nu exista o aplicatie oficiala TPU.ro. Ce anume ai descarcat tu?

Pe TPU.ro, optiunea de pastrare logat timp de 7 zile nu functioneaza decat in cazul IP-urilor statice.

Alexandra - TPU.ro

| Nelu62 a răspuns:

Nu functioneaza nici pe PC! Nu are rost sa mai incerci.

| FlorinCiokan explică:

Din App Store am descărcat TPU e doar una in App Store... Sa înțeleg ca nu e făcută de voi sau?