| happytpuhappy a întrebat:

Hey am o intrebare ma uit de mica maxim 4-10 Mai mult la disney chanel ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

O parere buna, tinand cont ca celelalte canale sunt foarte slabe.Ma mai uit din cand in cand si pot sa spun ca pe Cartoon si Mini sunt niste seriale/desene de nimic.Strica mintea noii generatii.Eu unul am copilarit cu "Curaj, catelul cel fricos" si fel si fel de inventii gen" Pokemon". Disney este foarte frumos spre deosebire de celelalte. Au filme din cand in cand, seriale, cu toate ca nu foarte stralucite unele.Au facut tot ce au putut ca sa se diferentieze si pentru asta ii apreciez cu toate ca nu ma mai uit la televizor de ceva timp(Doar la "Romanii au talent" si Vikingii cand o sa reapara pe History.)
In concluzie am o parere foarte buna despre Disney channel intrucat a si-a pastrat felul de a fii in timp ce Cartoon Network a ajuns foarte rau.De acolo nu ai ce invata daca esti copil si te uiti + ca sunt unele foarte violente sau de prost gust.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tocmai buna.