| ineigvfyusavfdyuoa a întrebat:

Hey deci. asta este ocntul meu. prima data s-a numit imiplacesamerglaelfinariu. intr-o zi am intrat pe TPU pe cont si am vazut ca are intrebarile sterse, alt nume, si raspunsurile sterse. cine mi-a spart contul. cum sa fac sa nu mai intre?! plzz rapid! scuze de categorie e cea mai populara. si sunt ingrijorata! repede!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia cauta-te aici, poate te-a si postat cineva http://konturi.ro/parole/TPU.ro/. (daca te intrebi cum am dat de link, nu ma intereseaza conturile altora ca ma multumesc cu al meu, dar mi-am dat cautare la nume pe google si ma gandeam la cine stie ce cand am vazut... )
Intrebarile au fost raportate probabil pentru ca incalcau regulamentul. Daca nu ti-a fost spart mailul inseamna ca nu le-a putut sterge, trebuia sa confirmi tu de acolo. La fel si cu raspunsurile. Nu te ingrijora daca numele s-a transformat in imiplacesamergladelfinariu_(combinatie aleatoare de cifre) deoarece asa se transforma automat la tine cand mai poarta un user mai activ ca tine acelasi nume. Daca ti-a fost schimbat altfel, atunci e clar. Ti-a fost spart. Alta data sa nu mai ai atat incredere!

Cel care ti-a spart contul iti dai seama ca nu ar recunoaste public.

Du-te din profil din stanga la Editare date logare. Schimba-ti parola in ceva mai greu de ghicit si/sau chiar mailul.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Schimbă-ţi parola! La "Editare datele de logare" în stânga.

Apache
| Apache a răspuns:

Schimbati parola cu una mai puternica ...ati fost atentionati si pe blog cu privire la acest lucru