| Ţiiţţţu a întrebat:

Hey poza mea de la profil e de fapt un gift care se misca, atunci cand intru la "vizualizare profil" imi arata cum se misca dar cand pun o intrebare sau raspund la o intrebare nu. de ce? cum as putea remedia asta?

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu este o greseala sau o defectiune, pur si simplu la toata lumea care are gifuri are asa.Pentru ca atunci cand intrii pe profilul tau imaginea este mare si se vede ca se misca, dar cand pui o intrebare sau raspunzi nu se misca pentru ca este prea mica.

3 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Bietul "gift", simte nevoia sa mai ia si cate-o pauza.

| thegreatgatsby a răspuns:

Gif*

| ganton a răspuns:

Cauti un gif mai mic big grin.