| SandraLove a întrebat:

Cum pot sa-mi mai vad intrebarea pusa acum 2 zile? Si raspunsul la ea? Scuze dar sunt noua...si nu m-am obisnuit inca... Apropo daca apas pe cine mi-a raspuns la intrebare imi apare pg. cu intrebari recente ce sa fac? Multumesc anticipat.big grin

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Apare ca nu ai pus nici o intrebare, deci daca ai postat si ai primit raspuns inseamna ca ulterior postarea ta a fost stearsa, inclusiv si raspunsurile la ea.