| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a Inviat! Imi spuneti va rog cum se da funda? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Adevarat a inviat! Cand cineva iti raspunde la intrebare, in dreapta raspunsului sau apare o fundita gri pe care scrie ''Declara raspunsul castigator''. Apesi pe ea iar acel cineva va primi funda.

Sper ca te-am ajutat!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adevărat a Înviat!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Adevarat a inviat!
Funda se da raspunsului castigator, este o rasplata si un "Multumesc" pentru ajutorul acordat+ funda valoreaza 100 de puncte, funda se da, dar si se primeste, datorita acestor funde primesti punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament...
in momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita, odata declarat castigator, numai poti da altcuiva o alta fundita, la restul raspunsurilor le poti da vot, sub fiecare raspuns exista optiune Evalueaza, dai click si iti apar niste casute cu voturi..folositor, inteligent etc.tu bifezi ce casute vrei tu in functie de calitatea raspunsului respectiv, apoi dai click pe celalalt Evalueaza pentru a fi inregistrate voturile
Paste fericithappy

| alexs99 a răspuns:

Pentru a da funda trebuie sa dai click pe funda gri din dreptul raspunsului ales castigator.

| Iubibilăă a răspuns:

Ca sa dai funda trebuie sa apesi pe fundita gri de sub raspunsul care te-a ajutat si era inteligent.
O zi frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In dreapta fiecarui raspuns pe care il primesti, ai o funda.Dai clic pe ea la raspunsul care crezi ca te-a ajutat cel mai mult. Apoi confirmi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Adevarat a inviat!
Indreptul fiecarui raspuns este o funda gri, dai click pe ea si se transforma in portocaliu.
Uite aici,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| LollypopMe a răspuns:

Adevarat a inviat!
Pai, cand acel utilizator cu raspunsul sau te-a ajutat, in partea dreapta e o funda alb-negru. Dai clik pe ea.

| Cookie28 a răspuns:

Unde arata alb-negru dai click