| WarriorCat a întrebat:

Ieri la 10 noaptea eram in top 1, si azi vad ca nu am primit badge... unde vad cine mi-a ocupat locul?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Pentru a fi campionul zilei, trebuie sa ai cele mai multe si cele mai bune raspunsuri pana la miezul noptii.
De ce zic cele mai bune? pentru ca in urma validarilor a tuturor raspunsurilor, risti sa cazi pe locul secund daca se constata ca raspunsurile au fost date cantitativ si nu calitativ.
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/
Aici poti urmari activitatea userilor in lupta pentru campionul zilei
O zi buna:)

| darrio2007 a răspuns:

Erai in top 1 sau pe locul 1? E o diferenta.Raspunsurile se analizeaza de catre administratori.Iar daca nu ai raspunsuri relevante poti pica si pe locul 3.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE!

Răspunsurile date de useri sunt verificate "manual" ( "bucată cu bucată" ) - deci, durează ceva timp ( câteva zile )...
Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori sad
În zilele următoare ( în week-end NU se lucrează ) Adminele vor reuşi să posteze şi topul aferent zilelor respective happy

Totuşi, uneori durează chiar şi 2 săptămâni pentru a valida topul din unele zile ( în care s-au dat foarte multe răspunsuri )...

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

,,Lupta''' pentru castigarea titlui de compioan se face pna la ora 24.00. E posibil sa fi fost alti useri dupa tine
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/.Aici poti vedea topul zilei, dar desemnarea castigatorului de vineri, sambata si duminica se face incepand de luni.Raspunsurile sunt verificate manual de catre admine (doua la numar) si sunt eliminate cele care nu sunt regulamentare.

| LostInPark a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai daa, dar el si-a infoiat perna facand-o pufoasa si numai buna de pus cornitele in ea.Ce zici tu acolo's povesti la 12 noaptea.Nu poti tu ca site sa ma obligi sa stau pana la 12 noaptea.E un fel de santaj pana la urma, o momeala ieftina...

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostInPark):

Situl nu obliga pe nimeni sa stea pana la 12 noaptea...pana la urma si calitatea raspunsurilor conteza.Degeaba stai pana la 12 noaptea dea, dai 100 de raspunsuri, la validare doar 80 sunt bune, iar cel de dupa tine sta pana la 10 toate raspunsurile sunt bune si bineinteles are mai mult cu unul decat tine
Pana la urma aici nu e intrecere, cine da raspunsuri mai multe, cine sta mai mult pe TPU... ajutam unde ne pricepem
SE MERGE PE CALITATE, NU PE CANTITATE(asa ar trebui sa fie)

| LostInPark a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai eu ce zic aici?!?! el a vrut badge si s-a lasat in baza altora care au zis ca "lasa-l ma ca nu-l mai deranjez de pe primul loc".Da eu'te ca un popandac i-a luat badge'u (ce-o fi si ala).
Acu' intelegi cum te obliga site-ul sa stai pana la 12 noaptea?
Dupa spusele tale ar insemna ca unii iau premii asa complet dezinteresati.Il si vad pe Pataichin cu o vasla in mana sau pagaie, relaaax, la doua guri de bere intre vasle la mondiale...first place-not giving a thing, masa cu regina angliei-in pielea goala...relax, dezinteresat, viata-i frumoasa.