| BeatriceBety a întrebat:

Imi zice cineva cum sa schimb poza de la avatar de aici? tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Du-te la Editare profil, dupa care mergi la Selecteaza imagine profil, dai click pe Rasfoire, alegi imaginea si click Salveaza profilul.
Te pup!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din pagina ta intri la Editare profil, apoi clic pe Choose file, alegi poza din calculator/laptop, clic pe open/ok și la final clic pe Salvează profilul.
Nu uita, dacă poza nu respectă dimensiunile avatarului, poza nu se schimbă.
Modificarea apare în maxim 24 de ore.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Editare profil" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil. Daca vrei sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola), o poti face din "Editeaza datele de logare" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/

| gingergirl1 a răspuns:

Te duci la "Logat ca..." si dai click pe editare profile iar pe urma pe schimba fotografie de profil

| aleCsandrra a răspuns:

Dai la " Editare profil ", apoi dai mai jos si undeva scrie "Selecteaza imagine profil". De aici cred ca te descurci.

| Narcys21 a răspuns:

Dai la editare profil, iar mai jos apare sa incarci o noua fotografie! dai acolo, iar in 24 h, dupa ce e aprobata de un admin, iti va aparea la profil! funda pliz