| Daria a întrebat:

Incredibil! Ma uitam la un raspuns pe care l-am dat la intrebarea:"Salut TPU! Ma intalnesc cu prietenele mele si nu stiu ce sa facem. Aveti idei de lucruri distractive?" si constat cu stupoare ca o domnita mi-a furat un raspuns castigator si l-a postat, ca fiind al ei, la intrebarea de mai sus.(uitati-va la antepenultimul meu raspuns castigator, despre acela e vorba; si la raspunsul utilizatorului @andra97 la intrebarea mai sus mentionata, pe care m-i l-a copiat.
Deci, ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dragă Daria, dacă ai şti câte răspunsuri mi se copiază zilnic...
Şi aici e ca în viaţă: cei care nu ştiu sau nu vor să gândească singuri, se folosesc de munca/mintea celorlalţi. Şi de multe ori autorul pare a fi plagiator, deşi nu este.

Sunt doar nişte copii. Ignoră-i sau atrage-le atenţia într-un mod diplomat, finuţ!
Dacă au cei 7 ani de acasă, îşi vor cere scuze şi nu se va mai repeta, vor învăţa/încerca să folosească propriile cuvinte.
Succes!

12 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca esti la primul plagiator, daca esti stupefiata. Se practica destul de des, pana acum am avut vreo zece. Nu mai vorbesc ca o fetita, dupa ce ca mi-a copiat mot-a-mot raspunsul, l-a votat si cu nefolositor si stupid si apoi, dupa ce i-am atras atentia, mi-a facut si scandal, inclusiv pe privat. Noi sa fim sanatosi si sa ne bucuram ca unora le plac asa de mult raspunsurile noastre. Numai bine!

| DeathTheKid a răspuns:

Wowlaughingce crimalaughing

| PetreConstanta a răspuns:

Sa-i fie rusine Cum a putut sa faca asa ceva ha ha ha Las-o si pe ea sa fie fericita Ce daca ti-a luat raspunsul Sa-ti mai ia macar sa o vedem odata fericita

| Anonima568 a răspuns:

Nai ce face, asa sunt uni, nau ideeile lor, trebuie sa le fure de la altii straight face

| Nousername a răspuns:

A vrut sa o ajute pe acea persoana cu un raspuns, si tu esti geloasa ca s-ar putea sa primeasca funda? laughing

| Reyskate99 a răspuns:

Sa stii ca chiar am observat asta si apropo poti reclama raspunsul sau spui la contact http://www.tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUPER NAŞPA! Caută profilul ei şi raporteaz-o cumva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce esti atat de stupefiata? Nu mai este de foarte mult timp o noutate pe TPU.In plus,daca tot a postat din nou raspunsul tau, este clar ca-l apreciaza si ca-l considera unul bun, ceea ce nu trebuie sa te deranjezewinking.

| passenger a răspuns:

Mare rahat straight face

| Prigatdevisine a răspuns:

Urat!

| clautzuuboy20 a răspuns:

Eu cred ca e nedrept funda? big grinbig grinwinking

| Lotte_4915 a răspuns:

Cred ca e ****,********,***, si alte cuvinte necenzurate big grin