| sweetdyana18 a întrebat:

La cate puncte poti spune daca un raspuns este amuzant, folositor etc?
Adica sa ajungi la gradul de senior...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de puncte. Pentru a ajunge senior trebuie sa ai cel putin 10 zile de activitate pe TPU si 100 de raspunsuri. Succes si numai bine!

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Uite așa îți spun ușor, cum poți să devii "Senior"
10 zile de vechime de pe site
Și 100 de răspunsuri acordate
Și-ți mai spun ușor, să mai citești de pe blog! http://www.TPU.ro/blog/?
Noroc!

| Ana94 a răspuns:

Ca să fii senior trebuie să ai 10 zile vechime pe TPU şi minim 100 de răspunsuri.Nu contează punctajul.

| Auslesse a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari pentru a ajunge la gradul de senior!