| UserName250000 a întrebat:

La intrebarile pe TPU conteaza ora la care postez intrebarea? Daca postez ziua sunt sanse mai mari sa raspunda careva decat daca postez noaptea?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa amiza si seara sunt sansele cele mai mari sa gasesti majoritatea userilor online, ca sa-ti raspunda.

Noaptea suntem putini pe forum, doar noctambulii si cativa ca mine, care locuim in emisfera sudica si avem zi cand Europa are noapte.

| Fatamuntilor a răspuns:

Spre seara useri sunt mai activi
Insa daca intrebarea ta prezinta interes va fi gasita, indiferent de ora postarii.

| Yuoia a răspuns:

Da. Pentru ca ziua sunt mai multi useri activi. Noaptea, toti dorm. 2-3 nu dorm. Si din aceia, unul e Jassmina (sau ce nume mai are) pentru ca la ea e ziua iar ceilalti, copii care nu stiu ce sa raspunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua, după-amiaza.