| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a aparut de 2 ori ecran albastru al mortii, Cand facem un tutorial sau sa incarc videoclipuri pe YouTube, Mi opreste PC-ul cei de la Microsoft sau oare de ce, Cred ca vine cu Avira instalat de asta frac asa, Am deschis Windows Defender si scanez de virusi dar nimic ca foloseste prietenul meu Avira, E o ciuperca in care detecteaza erori Am stat linistit pe internet si mi-a oprit PC-ul, intai cand facem un tutorial Mi-a s-a oprit de tot si televizorul si PC-ul si ceasul, Aha si a revenit dar e oprit pornit reteaua, Televizorul da fara semnal, sad :*

Dau funda, Ce fac casa nu mai apara eroarea BSOD, Am windows 8.1 blue pro

15 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Să-i taie cineva netul la ăsta vă rog eu frumos

| anonim_4396 explică (pentru هوراس):

Nu se taie! Te rog, Ultima oră să nu să dau clickuri/dublu-clickuri și alte activități ciudate

| هوراس a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu înțeleg ce zici copile, învață să te exprimi

| anonim_4396 explică (pentru هوراس):

Nu sunt copil, Sunt chiar o persoană, Am chiar 18 ani, nu am 8 ani
Acum am setat pe windows să nu mai imi apare niciodată acesta, Și dacă l-am setat nu mai apare, Chiar dacă sunt pe Facebook sau mă uit pe youtube, Monitor Phlips 220E e cumpărată de 6 ani are procesor Intel(R) Celeron(R) CPU cu placă video basic

| هوراس a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai tu 18 ani băi copile rolling on the floor la 18 ani se presupune că ești adult, tu ești un COPIL care nu are chiar 8 ani, are maxim 11. ești prostuț de dai în gropi. dacă erai născut în 1994 acum aveai 20 de ani happy deci încă o dată o spun, să-i taie cineva netul la copilandrul ăsta vă rog eu frumos

| anonim_4396 explică (pentru هوراس):

Nu sunt adult? Ești funda HAHAHAHAAAAAAA 20 de ani are buletin are de cumpărat are Facultatea de Automatică și Calculatoare, ți un Laptop, Prietena are 21 de ani

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze! Sunt adult!, Dacă vrei să mă contactezi pe adrian. 10395@yahoo.ro

| هوراس a răspuns (pentru anonim_4396):

încă o glumă ca asta și mă arunc pe geam

| anonim_4396 explică (pentru هوراس):

Acum am trecut pe Windows 7!

| هوراس a răspuns (pentru anonim_4396):

Să-i taie cineva netul, vă rog încă o dată

| anonim_4396 explică (pentru هوراس):

Nu sa taie, Te rog nu mai fa sa nu mearga net-ul trebuie sa intr pe facebook mereu, Am trecut pe Windows 7 si merge netul

| هوراس a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci copile... trebuie să fii imbecil să crezi că eu îți fac ceva astfel încât să nu-ți meargă netul... OAMENI BUNI, VĂ ROG, DACĂ ÎL CUNOAȘTEȚI PE ACEST COPIL, BLOCAȚI-I ACCESUL LA NET, TĂIAȚI-L SAU ANUNTAȚI-I PĂRINȚII.

| K0sti a răspuns:

Nu mai fuma iarba si invata sa legi si tu doua cuvinte! Vai de viata voastra!

| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

De ce? Altcineva