| RoOxX a întrebat:

NOname e prietena mea. Ce tot aveti cu ea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am ascultat piesa acestui user postata in profil, am ascultat-o si in spatele raspunsurilor pline de funtite ascunde multa suferinta, mai multa decat am putea crede, probabil ca a fost o tradare in dragoste, cred ca plans sigur pe piesa respectiva.
Mai cred uitandu-ma in raspunsuri date ca-i place romantismul exagerat, calatoriile, ca este o persoana sociabila, adora plimbari de seara, nu-i plac fitele si mofturile.
Este genul care pe unde trece mazgaleste in timp si oameni aratand ca a trecut pe acolo, nu-i doar o simpla mazgalitura ci o semnatura in inimile celor pe care i-a cunoscut si ajutat si pentru tot ce a facut ar fi preferat un multumesc si nimic mai mult.
Din felul cum raspunde stie sa citeasca in ochi, piesa este lasata sa incercam sa intelegem persoana ei, ne spune indirect un mesaj, sa iubim caci mai tarziu vom regreta vom trai in ura si singuratate si ca a stiut sa tina capul sus cand a suferit.

Ai detesta pe cei care judeca, genul de persoana pe care daca o pierzi ai sa suferi daca faci rau celor din jur pentru ca stie sa iubeasca din toata fiinta ei.
Este vorba de http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz
Si mai cred ca una dintre citatele preferate este acelasi preferat si de mine:
"Orice om in viata are insemnatatea si rolul sau" si ma intreb cati dintre prietenii virtuali mai tineti legatura cu aceasta persoana?
Prea putini si totusi nimeni, de aici ca nimeni nu a reusit sa-i cunoasca suferinta dincolo de cuvinte, asta pentru ca prefera s-o imparta pe a prietenilor decat propria suferinta, asa a stiut sa fie floare in desert.
Felicitari si de la mine, am lasat un punct si eu aici, sper ca restul veti invata ca si altii de aici dupa un timp se vor pierde departe noi daca nu-i apreciem cand sunt langa noi caci maine o alta lacrima o sa cada.

20 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Critical,
Înseamnă că n-ai ascultat piesa pe care o am eu la profil...

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E prietena ta si a altor cateva zeci de mii de utilzatori. In principiu, n-are nimeni nimic cu ea, asa ca, inspira, expira, inspira, expira...

| LifeFail a răspuns:

>NOname e prietena mea
Mi se face greaţă când aud chestia asta! Voi nu vedeţi cât de penibili sunteţi?

| yonutz1 a răspuns:

Ce s-a intamplat? big grin

| elasexygagica a răspuns:

Daca pentru tine "prietena"inseamna una care vb numa de bine, si dovedeste o nesimtire din cale afara, si care tot timpu te aproba, ca un robot fara sa zica macar parerea ei, e grav. mie una nu imi plac oamenii astia...

Răspuns utilizator avertizat
| MMihai a răspuns:

Eu nimic, o mușcau unii de funduleț!
Întâmplător userul
http://www.tpu.ro/utilizator/pzyz
figurează teoretic și printre prietenii mei de pe site.

| RainUmbrella a răspuns:

Eu n-am nimic cu NOname.

| Loly a răspuns:

Eu personal, nimic. Unii useri sunt doar gelosi pentru ca da raspunsuri bune si primeste multe fundite.Mai ales ca a fost declarata si userul anului.Si de ce am avea ceva cu ea? Daca da raspunsuri bune de ce nu ar avea multe fundite.Ca pana la urma tot noi ii dam funditele nu si le da ea singura.Mie imi plac raspunsurile userului NOname, sunt foarte folositoare si isi merita din plin titlul de "user al anului.

| hummer24 a răspuns:

Nimic, e si a meawinking

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Am zis eu ca am ceva cu ea?raised eyebrows

| Crisstina a răspuns:

Invidia e mare pe aici.

| ღAncaღ a răspuns:

>_< pai eu nu am nimic cu ea big grin :X a fost si ea prietena mea kiss dar nu stiu ce s-a intamplat de nu o mai am in lista sad ma fi sters ea din lista ei? x_x sad

| DakotaXOXO a răspuns:

E prietena mea pe TPU, ce a patit? eu n-am nimic cu ea.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Io sincer nu am nimic cu ea...Dar intrebarile ei mi se par cam stupide.tongueDar in rest nu am nimic cu eatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Critical, admirabile sentimente...
Foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu am avem personal cu ea! Am avut cu alte probleme ce o implicau pe ea din punctul nostru de vedere in incalcarea politicii site-ului! Asta este adevarul!
Tu insa de ce te bagi la "aparare"? Si cum sa fie "prietena" ta? O cunosti personal sa spui lucrul asta? Este un cuvant prea mare "prieten" sa zici asta din acest punct de vedere!
In fine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt unii pe care rautatea ii da afara din casa. Nu au loc de ea.
Saraca, asa rau imi pare. A zis ca pleaca de pe site...

Răspuns utilizator avertizat
| spinake a răspuns:

E rai baietii astia rolling on the floor