| anonim_4396 a întrebat:

Nu poti sa-ti schimbi numele pe TPU? cine imi zice daca se poate si cum, primeste o fundita! multumesc

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Dai la "Editare profil" (chenarul portocaliu din stanga unde scrie sus "Logat ca...")si acolo dai la "Nume public (username)". Scrii ce nume vrei si dai la "Salveaza profilul".Ai rabdare cateva minute.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Să-ţi răspund şi la întrebare : intri la "Editeaza profilul", schimbi datele la "Nume public (username)", apoi apeşi JOS pe "Salvează profilul".

Toate cele bune.

| Azre a răspuns:

La Editare profil în partea stangă

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa il schimbi.De la Editare date logare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai de ce sa-ti ceri scuze esti la categoria totul despre TPU.
In stanga ta este scris:„logat ca L2558", mai jos este „editare profil", in spatiul rezervat pentru nume public pui alt ceva in loc, apoi mai jos apesi pe utonul „salveaza" (sau ceva de tipul acesta adica ce va mai fi pe acolo).
Sper ca am fost de folos, bafta!

| supradozadenebunie5 a răspuns:

In stanga ai oracolul meu vizualiza profil etc vezi ca tot pe acolo ai si editare profil dai acolo si de acolo iti poti schimba numele