| Holy2010 a întrebat:

Oare care este media de varsta pe TPU?!
Observ ca cele mai multe intrebari vin de la adolescenti si copii...

17 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna :)
Este adevarat, ei sunt cei care cer cel mai mult ajutor si datorita lor rezista acest site.
Sunt si useri care au scopul de a ajuta cu adevarat si chiar daca sunt si juniori, au raspunsuri demne de admirat.
Uite o statistica.
http://www.slideshare.net/......iunie-2013
Sondajul este facut in 2013
O zi buna :)

| Bacemi a răspuns:

Uite un sondaj facut in 2013. La cum a evoluat site-ul de atunci tind sa cred ca sunt mai multi copii si adolescenti acum.

Cam 14 asa cum zice si 9octombrie.

Probabil 5% pana in 10 ani.
40% au intre 10 si 13
40% au intre 14 si 18
10% intre 19 si 24
5% restul

| RAY a răspuns:

Maternitate -gradinita

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Crezi Ray? De fapt cred ca ai dreptate... am vazut undeva un filmulet, cred ca era reclama la companie de internet.Un copilas tocmai se nascuse.A sarit de pe masa de operatie, doctorul lesinase, taicasu lesinase.A luat un telefon din ala smecher, a cautat cum se taie condol ombilical. Apoi a facut poza cu asistenta, singura care nu lesinse.Si-a facut cont pe toate siturile, si a iesit din sala de operatii rolling on the floor
Vad destui copilasi de pana in 3 ani umbland cu tabletle, maine poimaine ii vedem in maternitati cu mana pe tata maicasi si alta pe tableta, raspunzand pe TPU!
TPU -ul e al bebelusilor?rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu ai vrea sa fie bebe nostru pe TPU?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

De fapt, eu ma gandeam sa ies la pensie!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu-i nimic macar avem un venit sigur pensia ta

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În jur de 90 % dintre useri sunt COPILAŞI de 10-18 anişori :D
http://www.tpu.ro/......ad-aceasi/

"Studiul"/sondajul nu a mai fost actualizat din 2013 :(
Între timp, au NĂVĂLIT copilaşii =))

Toate cele bune!

| neutrino a răspuns:

Ai observat bine. Acum nu cred ca media este mai mare de 15 ani.

| T0T a răspuns:

Și tu din ce categorie faci parte?

| Fatamuntilor a răspuns:

Majolitatea sunt copiasi de pana in 18 ani sau tineri de pana in 24 -25.Ei formeaza grosul intrebarilor si cauta ajutor, un sfat, o vorba buna.
Sunt si cativa,, veterani''' si aici ma refer atat ca varsta +40 cat si la rezistenta lor pe site + 6 ani!

| R0R0 a răspuns:

11-17 cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12-16.

| Peridava a răspuns:

Copii...

| Holy2010 explică:

Asta explica multe happy

| Adrian_Paraschiv_1993 a răspuns:

Nu pot sa-ti trimit mesaj holy2010!