| iwanttodestroytheworld a întrebat:

Pe TPU, la sectiunea LMA (http://www.tpu.ro/lamultiani/), as putea sa vad cumva utilizatorii care isi sarbatoresc ziua de nastere in alta zi fata de cea care este acolo in acest moment? Adica sa aleg eu data si sa vad ce utilizatori sunt nascuti in acea zi. Si daca nu pot face asta, ar fi o idee buna sa se faca aceasta modificare, adaugare pe site? In acest fel, as fi poate mai putin paranoica si as putea sa vad daca exista persoane cunoscute aici. Astept parerile voastre. Multumesc!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu este ceea ce vrei tu sa vezi, majoritatea suntem sub anonimat si putini sunt cei care si-au trecut datele personale la profil reale privind anul nasterii/ziua/luna.
De aceea, adminii nu pot sti cand este nascut X-Y.
O zi bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

E dificil ce scrii tu acolo.
Nu poti alege tu data in care s-a nascut cineva.
Iti apare la notificari, doar daca ii ai pe lista de prieteni.In plus NU toata lumea si-a trecut aceasta optiune.