| sokey a întrebat:

Pe voi v-a contactat cineva de la indygen sa va ia adresa ca sa poata sa trimita cartela? Pe mine nu.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Cei de la Indygen au primit toate datele voastre de contact marti. Ei continua sa ia legatura cu oamenii si sa le expedieze, dar avand in vedere ca e vorba de aproape 2.000 de oameni, dureaza ceva.

Alexandra - TPU

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai răbdare, sunt destui în fața ta, te vor contacta și pe tine!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Da.M-au sunat pe 22 octombrie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pe mine m-au sunat acum vreo 3 zile ( în urma concursului ce s-a terminat în 21 octombrie ).
I-am dat adresa şi numele pentru ca să ştie unde/cui să trimită cartela şi urmează ca, în 10 zile lucrătoare, să o primesc acasă.

Singura "problemă" e că sunt puţini contactori Indygen şi aceştia trebuie să contacteze 2000 de useri din promoţia respectivă + încă 1000 de useri din perioada 22-28 octombrie :(

Deci, trebuie să ai RĂBDARE.

Vezi alte detalii şi la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=4358

https://www.indygen.ro/

Toate cele bune.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Mai asteapta.

| stefano200 a răspuns:

Pe mine m-a contactat ieri si mi-au spus cain 7-10 zile lucratoare o voi primi te vor contacta curand