| Yzzi a întrebat:

Pot scrie o intrebare in oracolul TPU?

Răspuns Câştigător
| Lightning1997 a răspuns:

Nu,nu poti.Doar administratorii, tu doar poti propune o intrebare la ''Contact''.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu, doar să răspunzi. Poți posta pe site, în schimb!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
din pacate nu avem acest drept, doar adminii.dar daca ai ceva sugestii de intrebari, poti sa le trimiti un mesaj cu sugestiile tale, iti dai seama ce ar iesi daca am avea dreptul sa punem cate o intrebare in oracol?
seara bunahappy

| alexs99 a răspuns:

Poti raspunde la intrebarile din oracol dar nu poti adauga intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu poţi scrie în oracolul TPU, în schimb poţi doar să răspunzi la întrebările din oracol.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.

| whattt a răspuns:

Nu

| Yzzi explică:

Dau funda! ( daca da cum pot scrie in oracol?)

| liluuu a răspuns:

Salut,
Nu poti scrii, din pacate.