| Fatamuntilor a întrebat:

PROBLEME SITE (din nou)
De data asta am dat niste raspunsuri (de trei ori la rand) imi aparea mesaj cu rosu,,raspunsul tau nu a putut fi adaugat"
De ce atata timp cat respect regulamentul, nu folosesc cuvinte indecente, nu injur...
Pana luni mi se lungesc urechile...
Sa fi pus situl asta pata pe mine ca imi creeaza probeme?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună, Angycut :)

Mda, observ şi eu că IAR sunt probleme cu serverul : "patinează" din cauza codului galben de ploi/lapoviţă & ninsoare =))

Exact acum am păţit şi eu aceeaşi chestie :(

Dar, să fi ATENTĂ că răspunsul APARE; deci, NU-l posta de 3 ori că va apărea în 3 exemplare :))
Verifică în secţiunea "Raspunsurile mele" din grila portocalie/stânga sau direct la linkul :
http://www.tpu.ro/site-users/answered-questions/

Cel puţin, la mine aşa se mai întâmplă...

Acum o să zică Adminele că noi 2 ne-am "înţeles" să le "sabotăm" audienţa =))

Ori s-au înţeles tehnicienii să ne facă ( nouă ) zile fripte :))

O zi faină să ai!

| Fatamuntilor explică (pentru bursuc001):

Da, bre au aparut...rolling on the floor
Macar nu sunt singura si imparasim amandoi aceeasi suferintalaughing
Cat despre audienta admilor... ma abtin.
La sesizarea anteriora a zis ca nu au aparut probleme... asta e... am visat noilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

"Adminele "? sunt mai multe? nu ai zice ca site-ul asta are macar 1

@Angycut. da si eu alaltaieri am avut probleme cu " cuvintele. nu puteam zice la conversatii viata e o curva, ca na se scrie asa doar la dragoste si sex laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Înseamnă că trebuie să dormim mai mult rolling on the floor

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, sunt 2 Admine : Cristina şi Alexandra.
Dar, la câte postări sunt pe site şi la câte probleme apar, ar TREBUI să fie vreo 5 Admine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru bursuc001):

Cam aiurea. lenea e mare. totusi, de ce numai iau alte persoane? e vorba de bani sau ce?

| Fatamuntilor explică (pentru bursuc001):

Si atunci strig! TREZEZITI-VA ADMINILOR SI VEZI CA FIII (USERII) AU PROBLEME...
Oare Catalin Tenita isi mai arunca cate un ochi pe aici? Ziceam si eu!

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am idee!?!

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Sunt doua, dar mai sunt o,, armata '' de moderatori are ajuta!
Robotelul ala e cam pudic.Cum sa scrii,, viata e curva''? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Sunt moderatori? laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, da, putem "striga" noi aşa cum urlă câinele/lupul la lună nouă laughing
Oricum, deocamdată serverul ( pare că ) şi-a revenit happy
Cred că ne-a auzit pe noi cum "strigăm" pe aici rolling on the floor

Din păcate, Cătălin cred că are treburi mai importante sad

| Fatamuntilor explică (pentru bursuc001):

Problema a aparut iarasi azi dimineata. Dupa ce i-am zis ceva de,, bine'' si-a revenit...rolling on the floor
Decat sesizari la contact mai bine...(ai liberatea de pune tu ceva in locul puctelor).Dar in gand
in alte ordine de idei mai usor este de verificat cand cineva te injura sau face spam, decat niste probleme tehnice
Ai un premiu de consolare de la mine laughing, Bursuc!

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mda, serverul a mai "patinat" puţin azi dimineaţă sad
A prevestit ninsoarea care a căzut spre seară happy

Mersi pentru "premiul de consolare"winking

O seară/noapte faină să ai!
Somnic uşor happy

| Fatamuntilor explică (pentru bursuc001):

De data asta NU mi se dechide casuta cu,, logat ca''
Nu MAI SCRIU LA CONTACT, NU MAI DESCHID TOPIC NOU PENTRU CA STIU RASPUNSUL!
SITUL asta funtioneza IMPECABIL si e IMPOSIBIL sa fie probleme!
Merg din nou la somn... sa visez!rolling on the floor

| bursuc001 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Mda, din PĂCATE, şi azi ( toată ziua ) au fost tot felul de erori şi serverul a dat "rateuri" tot timpul sad

Probabil că iar visăm laughing

Azi am să trimit şi eu un mesaj la Cristina cu PrintScreen-uri ca să NU mai zică că totul este ok!

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. ma mir ca aici m-a lasat sa il scriu rolling on the floor. site ul asta are fite, cand are chef si ma lasa si cand nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai refresh la pagina pana ti se ia si o sa mearga sa postezi. Nu e eroare care iti apare doar tie, mamaie! Calmeaza-te! Este o eroare tehnica.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Vorbeste frumos!
Stai linistit ca sunt calma. doar semnalam o problema atata tot.Vad ca si-a revenit! Si nu imi apare doar mie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai esti mamaie pe site, ce vrei? Nu ti-am zis-o ca o jignire. tongue

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Ok,tinere,am inteles!laughing
Nu ai vrea sa fi nepotul meu? Pe site?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai esti mamaie la toti. ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema este ca in moment ce ai dat click pe trimite raspunsul a intervenit o eroare la contactul cu serverul.Si eu patesc deseori. Dupa nervii de rigoare am descoperit cum pot trimite raspunsul.Sterg tot raspunsul de unde l-am scris, merg o pagina inapoi, revin la intrebare si raspund, apoi trimit.Se trimite cu succes.Deci ar veni cum a spus si alt user, sa reimprospatezi pagina.

| stefanvladvlad a răspuns:

Cred ca are o problema temporara site-ul