| Mihaita_Mihai_1997 a întrebat:

Sall! Ce fac cu punctele de pe TPU cand raspund la intrebari am vreo 320 de puncte.PLIZZ

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Datorita punctelor poti ajunge intr-un loc fruntas.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Le vinzi la 3 lei un punct.
Au mai pus mulți întrebările astea, e așa greu să cauți?

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu ai ce sa faci, punctele pe care le primesti arata pozitia ta in clasamentul TPU.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Numa 320? LOOOOL. Eu am 31053.

| denisag0g0 a răspuns:

Cu punctele de pe TPU o sa poti avea grand mai mare de la JUNIOR la ceve mai mare
Sper ca ti-am fost de ajutor
FUNDA?

| denisag0g0 a răspuns:

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta, Zambeste celor pe carere ai iubesti, sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta

| Mihaita_Mihai_1997 explică:

Ba eu de abia azi mi-am facut cont de am 320 de puncte de aia am atat