| Alexandru_Vlad_2000 a întrebat:

Sall! Spuneti-mi si mie daca stiti de ce nu mi se iau raspunsurile in considerare la intrebari,adica eu raspund la intrebari, dar raspunsurile nu apar...

Răspuns Câştigător
| RiRikk a răspuns:

Asteapta pana se actualizeaza! Iesi de pe cont si apoi intri din nou. Sau Poate sunt raspunsuri prea scurte sau care incalca regulile TPU. Sper sa te fii ajutat. O seara placuta in continuare.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Doar în ziua următoare se afişează la profil ( se actualizează ) numărul de răspunsuri/întrebări şi punctajul ( aferente zilei anterioare ).

Totuşi, dacă vrei să-ţi vezi întrebările/răspunsurile postate, le găseşti în secţiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele" - vezi grila portocalie din stânga.

De asemenea, ele NU sunt afişate pe site "instantaneu" - postarea durează 15-30 de minute, în funcţie de traficul pe server...

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

O să apară mâine.
Trebuiesc validate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea nu se face instantaneu.Nu iti vor aparea raspunsurile care au fost sterse, in rest vei vedea tot.O seara buna.