| OmulCareStieCeFace a întrebat:

SALL TPU! Ce pot face cu punctele de la oracol?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Nimic. Ele sunt adăugate la punctajul tău.
Punctele reflectă activitatea ta pe site și te ajută să crești în clasamentul TPU http://www.tpu.ro/useri
Mai multe detalii despre puncte vezi aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente la secțiunea"Cum câștig puncte pe TPU?"
Totul este doar virtual, nu te poți folosi de ele și în realitate.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poți încerca așa ceva:
http://eucunosc.blogspot.com/2012/02/pictura-din-puncte.html

| aliceinchains a răspuns (pentru NOname):

laughing Hahah, bine zis!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru aliceinchains):

Tu ai două puncte în mijlocul fălcilor. Ălea se pun? confused

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Care se numesc gropiţe şi care îs faine şi îmi plac. Şi tu te oftici că tu nu ai, ştiu.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru aliceinchains):

Eu nu am, la modul de fălci laughing.
Şi, la ce le foloseşti?

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Da' n-au nici o legătură, eu le am de când mă ştiu. laughing Şi, ar trebui să le şi folosesc la ceva? Sunt doar drăguţe!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru aliceinchains):

A,au rol doar de decor laughing
Hai la alergat

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

De gropiţe n-am cum să scap. laughing Şi oricum arată şmecher.
Dada, hai la alergat!batting eyelashes.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru aliceinchains):

E prea cald pentru alergat, o să transpiri...mai bine hai să mâncăm ceva thinking

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Sigur, ce zici de niște fructe? thinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru aliceinchains):

Da...merge...
Daru eu mă gândeam la ceva cu carne şi cu cât mai multă grăsime laughing. Fructele sunt pentru ierbivori thinking

| aliceinchains a răspuns (pentru Woodenpints91):

Știam deja la ce te gândești. Dar mie îmi plac fructele. Sau o salată de ceva, ori fructe, ori legume. Tu poți să mănânci chestii numai cu grăsime, că tot ziceai tu că mănânci orice, deci nu-i problemă. thinking