| GoGo23g a întrebat:

Pentru ca te numeri printre cei mai implicati membri ai comunitatii, avem nevoie de ajutorul tau. Vrem sa determinam care sunt intrebarile de pe TPU.ro care merita o revizuire. Te rugam sa ne raspunzi la urmatoarele intrebari.

Intrebarea era postata la categoria potrivita?
Da Nu (Categoria curenta: Trivia/Amuzante)
Intrebarea cauta rezolvarea la o problema sau era conversationala?
Cauta o rezolvare Era conversationala
Era corect scrisa gramatical?
Groaznic Excelent
Ai posta-o pe prima pagina?
In niciun caz Cu siguranta

Eu m-am plictisit cand dau cate un raspuns la cineva sa completez alea de acolo+ ca le dau la nimereala. ar trebui sa existe la profil ceva sa putem dezactiva aceasta optiune.

Voi ce parere aveti?

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te-ai plictisit nu mai raspunde. Nu cred ca se poate dezactiva. Poti scrie din CONTACT si sa soliciti sa ti-o dezactiveze. Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Dar cine va pune sa completati formularul acela?

Inainte in loc de formular apareau intrebari random puse de ceva timp care de cele mai multe ori isi gasisera deja rezolvarea si nu mai aveai ce sa raspunzi.
Deci cam toata lumea dadea backspace pana ajungea din nou la categorie sau pe prima pagina.
Acum se intampla la fel deci nu stiu de ce va plangeti.
Indiferent cum era inainte si cum e acum functia care apare dupa ce raspunzi la o intrebare mi s-a parut mereu inutila...sunt prea putini cei care intr-adevar o folosesc/au folosit-o

| CautNume a răspuns:

Cine te obliga sa-l completezi?

| Rayyy a răspuns:

Bună,

Nu e nevoie să dai la nimereală, este de-ajuns să închizi fereastra. Răspunsul tău este trimis oricum, şi aşa eviţi să trimiţi date eronate la TPU.

| Lightning1997 a răspuns:

Daca nu vrei, nu il completezi.Raspunsul pe care l-ai dat apare oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestionarul nu este obligatoriu; poti trece mai departe fara probleme.Numai bine.

| Xenya a răspuns:

Daca nu vrei sa completezi acel chestinar nu il completezi.te poti duce la prima pagina sau unde vrei tu pentru a scapa de el, poti sa stai linistit/linistita ca raspunsul la intrebare se trimite! happy

| AnnaAnnne a răspuns:

Nu e neaparat sa le completez eu am completat doar o datahappy Nu bag in seama acel folmular pentru ca Nu. L completez niciodata dau direct la intrebari frecventehappy te sfatuiesc si pe tine sa faci astahappy

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Si mie imi apare, arata folmuralul asta doar la membri seniori. nu iti fa griji da la pagina de start si gata. nu se poate dezactiva aceasta optiune.

tu nu trebuia sa scrii tot formularul, scriai cateva amanunte si ne dadeam noi seama. Funda!

Răspuns utilizator avertizat