| StefaniaM a întrebat:

Sall TPU,stiu ca suna stupid, dar nu ma pricep la emoticoane pe site-ul asta.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Nici eu nu eram, dar daca ai id de mess e foarte simplu. Emoticoanele care sunt pe mess se pot face si aici pe site. Dar nu cele de pe facebook! Sunt putin diferite. Intra in convorbire cu cineva pe mess si intra la emoticoane. Cand pui mouse-ul pe ele, fara click, iti apare ce defineste si niste semne. Faci semnele aici si gata! kiss

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Vezi lista cu emoticoane la link-ul:
http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Sunt toate ca pe messenger, nu e nimic schimbat.
Numai Bine.

| drogh a răspuns:

Sunt doar emoticoanele de pe yahoo messenger. Unele nu funcţionează, dar altele da. Depinde pe care le nimereşti.

| Iubibilăă a răspuns:

Sunt tot acelea de pe Mess.

| awkward a răspuns:

Sunt ca pe messenger.

| 666Belial666 a răspuns:

Sunt toate ca pe mesenger.Succes.