| ChrissD a întrebat:

Salut am castigat la începutul lunii Mai tricoul de campion al zilei ( raspunsurile au fost validate si am primit un email la care am dat replay cu adresa ), pana acum nu am primit nici un tricou sau nici un alt mesaj (ba chiar am trimis un mesaj catre ei si nu mi-au raspuns de 2 saptamani )...ce se intampla. Este doar o pacaleala chestia cu tricoul?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
Trimite maine dimineata un mesaj adminilor si te va lamuri si nu, nu este pacaleala.
O zi frumoasa sa ai:)

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori :(
Oricum, ai fost validat/ă DEJA ca şi câştigător/câştigătoare pe data de 6 şi 12 mai 2014 :)

De obicei, se începe trimiterea coletelor după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Iar pentru Topul din 30 mai, 9 iunie, 10 iulie şi 16 iulie 2014 ÎNCĂ mai AŞTEPT şi eu :))
Plus încă 2 căni TPU pentru Topul lunii iunie 2014 şi al săptămânii 30 iunie-7 iulie 2014 :)

Toate cele bune.