| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o nelamurire in legatura cu contul meu:
Am trimis un mesaj la contact dar nu am primit nici un raspuns.

Daca intrati la profilul meu, ve-ti vedea ca arata ca am 0 intrebari, desi eu am ceva intrebari puse.Ce pot face?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să aştepţi până se actualizează datele.

| DaftPunk a răspuns (pentru NOname):

Am chestia asta de anul trecut.

NOname
| NOname a răspuns:

Revin.
Am intrat acum pe profilul tău şi văd că prima întrebare o ai din 21 Noiembrie 2012, deci nu sunt recente.

Probabil e o mică problemă legată de contul tău. Ai răbdare până îţi răspunde Cristina (dacă i-ai trimis mesajul astăzi, posibil să mai dureze câteva zile).
Succes.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/continut-sters-admin/
intra aici sa vezi ce intrebari ai sterse.
O seara buna:)

caramela
| caramela a răspuns:

Vad ca acum la profil iti apare o intrebarea, dar in realitate ai 10.
O zi frumoasa sa aihappy

| onasis1961 a răspuns:

Uite asta scrie la tine :
Răspunsuri: 634 vezi raspunsurile
Răspunsuri castigatoare: 73 vezi raspunsurile castigatoare
Intrebari: 1 vezi intrebarile

| Fatamuntilor a răspuns:

Sa astepti pana maine cand adminii vor citi mesajul tau. DACA l-ai trimis spre seara atunci maine vei promi raspuns, pentru ca adminii au un program de lucru stabil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imposibil ce spui sau poate tuai probleme cu netul.Acum cateva secunde, ti-am numarat cel putin 10 intrebari, desi la tine arata zero.Da clik pe acel zero si le vei vedea.

| DaftPunk a răspuns (pentru anonim_4396):

Tocmai asta e problema...

| anonim_4396 explică (pentru DaftPunk):

Am inteles.Astepta raspunsul adminilor, sunt sigur ca problema va fi remediata in cel mai scurt timp posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Nu trebuie decât să ai răbdare până ce adminii vor vedea şi mesajul tău.
Te pup!

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

S-ar putea sa ti-o fi sters Tpu..Incearca la "intrebarile mele" si scrie:intrebati sterse de admin sau ceva de genu'. Apoi, te uiti daca sunt sterse. Poate sa mai fie si din cauza ca le-ai postat putin mai devreme. happy

| Arianthe a răspuns:

Tu nu poţi face nimic.
Trebuie să aştepţi până când o să răspundă Adminii, sigur o să vadă mesajul tău. happy