| Vlad89NN a întrebat:

Salut, cine este administrator pe acest site sau cine controleaza / sterge intrebarile?!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Administrator este Alexandra, ii poti scrie din CONTACT.
Orice senior cu peste 5000 de puncte poate raporta o postare iar un moderator le poate sterge din moderare dar decizia finala este a administratorului.
Pentru a te lamuri cu activitatea pe TPU citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt șterse și la raportările userilor!
Mai este și Cristina dar ați uitat de Cătălin, el este fondatorul!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Eu si colega mea Cristina ne ocupam de stergerea intrebarilor si raspunsurilor care nu respecta regulamentul comunitatii.

Alexandra - TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Administratorul site-ului este Alexandra.
Dacă ai vreo nelămurire, îţi poţi scrie la CONTACT.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respecta regulamentul si nu vei avea probleme cu stergerea intrebarilor si raspunsurilor.O zi buna.

| LollypopMe a răspuns:

Administratorul este Alexandra, cea care sta pe contul TPU

| badassssssssss a răspuns:

Mata' laughing))