| Eusuntingineru a întrebat:

Salut prieteni. Incerc de 10 min sa-mi pun o poza de profil la acest cont TPU si nu reusesc. Prin urmare va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Din setări cont, trebuie să încarci fișierul cu poza.Dar durează până ți-o aprobă, la mine a durat și vreo săptămână.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poza de profil apare dupa 24-48 de ore, numai dupa ce este aprobata de Administratorul siteului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu apare imediat. E nevoie de aprobare

| Fatamuntilor a răspuns:

Poza ta trebuie aprobata de admin in cel putin 24 de ore lucratooare.Sambata si duminica nu se pune.
Cel mai probabil saptamana viitoare vei avea poza de profil.

| Dragobeta a răspuns:

Tu pune-o. Adminii o vor aproba. Saptamana viitore o vei vedea.

Răspuns utilizator avertizat
| Animeforlifee9921 a răspuns:

Va dura cateva zile pana se va pune poza, la mine a durat 1 zi sau 2, nu mai stiu exact. Dureaza pentru ca trebuie aprobata de un specialist.