| TFK a întrebat:

sunt nou pe site si nu prea stiu cum sa ma descurc.am si eu o intrebare:cum pot da si eu raspunsuri ca o data am vrut sa raspund si a zis ca am raspuns dar tot nu aparea raspunsul...va rog sa ma ajutatibig grinbig grinplzzzz

Răspuns Câştigător
| NatiiȘiAtât a răspuns:

Pai raspunsul se incarca si dureaza ceva timp. Trebuie sa astepti putin si sa cauti raspunsul tau in "Raspunsurile mele". Daca incarcarea a luat sfarsit o sa-ti apara scris intr-o patratica verde "Aprobat".

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate pe site în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-15 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes! Numai bine!

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Asa ni se intampla tuturor utilizatorilor de pe acest site.Trebuie sa astepti cate va minute dupa raspunsul tau dat la intrebare, si apoi va aparea raspunsul tau la intrebarea precedenta(la care ai raspuns).
Trebuie sa astepti sa se actualizeze datele raspunsului si apoi va aparea pe site.
Bine ai venit printre noi!

| porumbitza a răspuns:

Bun venit! poate ca adminii nu ti-au aprobat raspunsul.cel mai bine este sa raspunzi seara pentru ca site-ul nu este asa aglomerat.intr-o parte iti arata:vizualizare profil...
.tu dai la Raspunsuri.acolo iti arata toate raspunsurile pe care le-ai dat.tot intr-un colt iti mai arata Statut intrebaresadpoate sa fie aprobat s-au in asteptare)raspunsul va fi publicat atunci cand statutul va fi aprobat. sper ca te-am lamurit. daca esti nelamurit id-ul meu e ioana_zaharia2008.iti urez inca o data bun venit.

| NatiiȘiAtât a răspuns:

Si oricum nu conteaza daca nu apare la intrebare, din moment ce apare la "Raspunsurile mele" nu trebuie sa-ti faci griji.winking

| TFK explică:

Multumesc frumos

| Gini a răspuns:

Da. Raspunsul nu apare imediat ci dupa un timp.
Bafta.