| Doiniţa_3278 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire, cum pot da funda, si cui trebuie sa i-o dau, celui ce raspunde primul sau cel ce raspunde corect,... sunt putin nedumerita,
P. S. sunt noua pe aici sper sa ma ajutatiwinking multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna si bun venit pe acest sitelove struck... funda se da acelui raspuns "satisfacator" pentru tine si care crezi tu ca s-a apropiat de raspunsul asteptat de tine, cat despre ordinea celor care au raspuns, nu neaparat trebuie sa fie primul s-au ultimul, astepti mai multe raspunsuri, apoi alegi castigatorul in functie de multumirea raspunsului primit. O zi frumoasa si placutahappy

2 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare Doiniţa_3278. Funda se da celui mai bun raspuns primit.O zi norocoasa sa ai

Răspuns utilizator avertizat