| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa mi sterg acest cont? M-am saturat de jignirile care imi sunt aduse mereu de diverse persoane, oricum lumea considera ca am probleme cu pantofii, cum a zis Silvia, asa ca de ce sa mai deranjez aiurea si inutil, de ce sa creada lumea ca sunt obsedat, mai bine punem punct si gata. Ca oricum sunt destui aici pe site care pun intrebari legate de sex, de ăia nu se ia nimeni? Cel mai bine este sa mă retrag si sa nu mai plictisesc distinsele doamne si domnisoare cu intrebarile mele. Asa ca vreau cit mai repede sa sterg acest cont si nu imi mai fac altul niciodată, nu o sa mai pun nicio intrebare nici un raspuns, îi las pe cei cele cu intrebari bine gîndite, sex la 15 ani, asta vă place, de asta sa aveti parte, de astfel de intrebari. că de mine v-ati saturat dragelor.

Răspuns Câştigător
| Ioana1860 a răspuns:

Sincer nu stiu despre ce e vorba, dar lumea e rea incearca sanu-i bagi in seama si dale peste nas sa inteleaga sa-si vada de treaba lor..si acest lucru inseamna ca li se pare mul mai interesanta persoana ta decat ei insisi..asa e lumea rea

33 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi,
Stai calm si linistit, nu putem fi pe placul tuturor, daca tu doresti sa ajuti comunitatea, atunci fa-o fara sa te intereseze de cei de aici.
Ajuta acolo unde crezi ca poti si ignora-i pe cei care iti vorbesc la misto.
Mai gandes-te in acesta privinta, deciziile nu se iau la nervi.
Daca doresti totusi sa iti stergi contul, trimite-i un mesaj Cristinei si ii explici situatia..eu zic sa te mai gandesti.
O zi buna sa aihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru caramela):

Sarut mina! Multumesc pentru sfat, o sa mă gîndesc. O zi bună vă doresc.

| RAY a răspuns:

Eu nu inteleg ce au pantofii aia, nu ai raspunsuri proaste sau eronate, acuma sti cum nu poti multumi femeia amice nici dumnezeu nu o multumeste fi indiferent fa ca mine ignor fara nr si gata

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RAY):

Va salut! Va multumesc mult pentru raspunsul dumneavoastră.

| anonimg a răspuns:

Nu te ingrijora de ce spun altui. Daca cei care te vorbesc de rău s-ar teme de Dumnezeu, ei ar vedea gresela lor.
Daca este sa corijam pe cineva, trebuie sa stim si cum sa facem aceasta, adica sa tinem cont si de spiritul in care o facem. Noi trebuie sa privim la Dumnezeu si nu la oameni.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cristi,eu zic altceva!
In dreptul fiecarui utizator este functia IGNOR. Daca apesi acolo, acea persoana NU te mai deranjeza.
Pana la urma NU putem si placuti tuturor, fiecare dintre noi am avut momente din astea
Un mesaj la contact ar rezolva aceasta problema, eu zic sa te mai gandesti!

| Doub a răspuns:

N-ai cum să mulţumeşti pe toată lumea. De fapt, nici măcar nu trebuie să îţi pese ce spun ei/ele. Eu zic că nu are sens să îţi ştergi contul.thinking

regis
| regis a răspuns:

Mda, e greu sa nu mai intri pur si simplu...

| SkyPilot a răspuns:

Stai linistit si nu sterge nimic. Mie ii plac pantofii tai happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SkyPilot):

Chiar? Sau e glumălaughing

| SkyPilot a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Imi stimuleaza imaginatia happy Incerc sa imi imaginez cum ar arata purtatoarea lor.

| aXy99 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#38
Citeste raspunsul de la intrebarea 38. Acolo vei gasi raspunsul intrebarii tale. Succes!

| AirănMeidăn a răspuns:

heh, stai calm si nu sterge nimic
nici eu nu ma prea inteleg cu nimeni de aici, in plus uite-ma cu gen 5 conturi suspendate si sunt inca aici
dumnezeu fie cu tine

| Croampa a răspuns:

Nu ii poti multumi pe toti, si eu a avut probleme de genu' dar am incercat sa inchei cat mai repede cu acele persoane! happy

Adica dintr-o simpla gluma a comentat vreo 3 persoane si au incep sa ma jigneasca. Dar nu s-a meritat sa ma supar pentru atat si sper sa nu te superi nici tu! big grin

O zi buna si sper ca te-am ajutat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cristi da, e adevarat ce spui da mie imi lac antofii tai big grin stai calm pur si simplu ihnora-i. Comunitatea TPU va fi mai buna cu tine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine a zis ca s-a saturat de tine? Trebuie sa fii tu insuti sa nu ii bagi in seama pe ceilalti ignora-i. O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetișul tău cu tocurile e mai puțin obișnuit, de asta nu înțelege lumea.
Oricum, de ce îți pasă atât de mult ce cred niște necunoscuți despre tine?

| SabinaQueen a răspuns:

Stai calm, Cristi! Si eu la inceput am avut parte de astfel de lucruri: persoane care imi spuneau sa-mi sterg contul etc. Ignora-i pe toti aceea.
Dar daca tu chiar te-ai saturat, atunci nu am cum sa ma opun.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

De ce te complici, din cauza unor persoane, prea limitate ca sa inteleaga ca fiecare are anumite placeri, si ca atata timp cat nu sunt deranjante, are dreptul sa vorbeasca despre ele cat vrea?

| e1xtz a răspuns:

Nu stiu cum se sterge contul dar sigur daca iti doreai nu cereai atentie si gaseai singur 'drumul'.

Si daca il stergi oricum nu iti va duce cineva dorul.Asa ca indiferent cu jigniri sau nu cel putin cu cont activ tot esti bagat in seama cu obsesia ta.

Eu personal trec peste intrebarile tale, si imi este egal ca dorinta si visul tau este sa sugi tocuri...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru e1xtz):

Sa i ti fie rusine, păcat ca vorbesti asa. Cu ce anume te am deranjat atit de rău?

| Danzell a răspuns (pentru e1xtz):

Ma straduiesc sa nu cobor la nivelul tau si sub, si sa iti dau un raspuns lipsit de injuraturi.

asta e pasiunea lui. nu inteleg ce este atat de obsesiv. prin intrebarile pe care le-a pus a incercat sa afle preferintele domnisoarelor legat de pantofi... se numeste studiu de piata. poate omul vrea sa fie producator. asta inseamna sa fii antreprenor. termeni necunoscuti tie.

Daca ai fi ignorat intrebarile nu ai fi raspuns. deci nu stiu care are nevoie de atentie. era o chestie de bun simt. dar se pare ca mama ta si tac-tu nu te-au invatat asta. ca doar traiesti in jungla si mananci banane.

| e1xtz a răspuns (pentru Danzell):

Raspunsul de mai jos este replica la interpelatia ta.

'Succesuri'!

| e1xtz a răspuns:

Pai asa spun si eu sa nu cobori, probabil te-ai afla sub 'toc'.

Si daca tot ai simtit nevoia de interventie, nu stiu daca esti un puțoi de 17 ani dar am sa iti raspund. Poate chiar nu am fost bine inteles, chiar nu e nici o ironie ascunsa in ce am spus...chiar nu imi pasa si nu ma deranjeaza ca are fetish-uri cu tocuri.

Eu nu i-am raspuns niciodata pana acum, iar raspunsul de acum a fost realist. Postezi pe un forum, ai sa primesti si opinii, care sunt diferite.Eu daca nu mi-am dat cu parerea chiar nu ma intereseaza, am remarcat victimizarea si m-a facut sa ii raspund, poate intr-un mod mai direct, dar nu jignitor, doar realist

| MihaelaMariaPopa a răspuns:

Pai si de ei nu mai poti domi noaptea? fii indiferent si sa te doara in cot de ei, am primit si eu niste jigniri invelite intr-o fraza tare draguta si sofisticata si nici nu-mi bat capul, dupa un monitor toti avem curajul sa jignim, cand avem fata in fata persoana altfel ar fi.stai pe aici, poate o sa avem nevoie de tine si nu o sa fii

| Sandra2571 a răspuns:

Puteai pur si simplu sa nu mai intri pe site si gata fara atata tam tam

| scorpiaX a răspuns:

Hey... calmeaza-te nu ai de ce sa ii asculti pe toti ceilalti, fiecare cu intrebarile/ problemele lui... nu ar trebui sa ii intereseze pe ceilalti ca poate iti plac pantofii... alea alea...
daca esti o persoana inteligenta... nu faci nici o prostie (nu iti stergi contul) si nu ii bagi in seama pe ceilalti

| readdevil a răspuns:

Omul cauta atentie. Aste e tot. Putea sa nu mai intre pe TPU daca nu ii convenea ceva. Si exista o categarie care se cheama "Dragoste&Sex" acolo utilizatorii pun intrebari legate de dragoste si sex. Chiar daca au 15 ani sau 18 ani sau orice varsta sunt liberi sa puna intrebari chiar si in genu "15, sex si mi-e frica..."

| readdevil a răspuns:

Aoleuuu, imi cer mii de scuze Cristi. Daca stiam ca esti nebun nu ma m-ai apucam sa dau raspunsul de mai sus. M-ai facut curios si am aruncat o privire peste intrebarile tale si am ajuns la concluzia ca eu sunt de vina. Eu iti doresc insanatosire grabnica si toate cele bune. Rog utilizatorii TPU sa puna un acatist pentru sarmanul Cristi. O seara buna.

| DewLoWoofy a răspuns:

Nu mai fii asa afectat de ce spune lumea, lumea e proasta si pute oricum. Deci de ce sa-ti pese atata timp cat nici lor nu le pasa? happy Take this adivce.

| LittleLady1 a răspuns:

Stai calm, asa e viata! happy eu iau totul oricand ca pe o provocare.

| 123iNa a răspuns:

Of ce mii rau de tine, du-te

| justkillmenow69 a răspuns:

Bai, stii ca mereu albina inteapa cea mai frumoasa floare happy