| silentgabyy a întrebat:

cum schimb poza de profil? am dat sa o schimb de la editare profil am dat salvare si nimic.

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Nu-ţi fă griji. Noi "te" vedem deja, (o pisicuţă foarte drăgălaşă). Trebuie să aştepţi puţin. Actualizările de acest gen nu se fac imediat. De abia mâine la ora 12 îţi vei vedea şi tu imaginea de la profil.
P.S.: Uite cum arată poza: http://i.imgur.com/RoSG1.png

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil (cât timp nu e week-end sau sărbătoare).
Succes.

| RosaL a răspuns:

Iesi de pe site, dupa care te loghezi din nou si incerci sa schimbi poza...
Baftahappy