| SporeBox a întrebat:

Daca vorbesc cu cineva in privat pot sa ii trimit poze? Pot sa vorbesc cu cineva in privat daca nu sunt prieten?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Având în vedere faptul că TPU deocamdată întâmpină probeleme la partea cu mesajele, sugerez să nu folosești TPU ca un mijloc principal de comunicație.
Referitor la poze, TPU nu acceptă încărcare de poze însă acceptă link-urile ce duc la un serviciu de cloud ce conține imaginea.
Atenție la ce trimiți și cui!

1 răspuns:
| Nirvanaaa a răspuns:

Salut. Poti vorbi dar acum depinde si cine e laughing daca e o cunostinta e ok daca nu il cunosti viziteaza-i profilul si gandeste-te de doua ori.Cat despre poze, sfatul meu este sa nu trimiti vreo poza unui necunoscut decat daca are peisaje ceva, in niciun caz cu tine laughing)