| Klller2005 a întrebat:

Eu am incercat sa folosesc lucky patcher pentru Pokemon Go. Când incercam sa ma conectez la cont se invartea de nebun. Eu cred ca e de la lucky patcher. Vreau sa va intreb daca si voi ati incercat si facea la fel ca la mn.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Lucky patcher nu poate sa faca nimic la jocurile online, doar sa le faca sa nu mai mearga. Pokemon GO are nevoie de conexiune la internet non-stop iar lucky patcher, primul lucru care il face la o aplicatie (de obicei) este sa-i taie conexiunea la net.

1 răspuns:
| Radu_Stefan_1989 a răspuns:

Salut. am gasit un hack pentru pokecoins-uri nelimitate care merge. eu am un samung s4. il puteti lua de aici. cine are nevoie de ajutor sa ma contacteze si il ajut. http://downloadsafe.org/file/0589A85