| EmanuelEmy7 a întrebat:

Vreau sa mi se stearga de un admin ultima intrebare, se poate?

Merci! big grin

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.tpu.ro/contact
Trimite un mesaj luni dimineata, ori ti-o raportez eu, vrei?
O seara buna:)

| Fatamuntilor a răspuns:

Ai doua posibilitati:fie trimiti linkul intrebarii la contact ceri sa fie sters (oricand il poti trimite, dar raspuns sau rezolvare primesti luni sau chiar marti, fie rogi doi seniori sa -ti raporteze postarea si intrebarea dispare mai aproape imediat!

| EmanuelEmy7 explică:

P.S Nu pot confirma stergerea intrebarei, prin e-mail!winking